czwartek, 7 stycznia 2016

24. Finał WOŚP.

W tym roku niestety nie udało mi się wziąć udziału w akcji BiżuteryjkiDlaWOŚP, jednak mimo wszystko postanowiłam dołożyć coś od siebie na licytację w moim mieście.
Tak powstał wisior, gdzie główną rolę gra piękny agat pasiasty, a opleciony jest koralikami bicone i drobnymi toho, podszyty skórką. W komplecie dwa rodzaje nośnika - obroża bądź rzemyk.
Jeśli ktoś przypadkiem jest z Głogowa lub okolic, i ma ochotę wylicytować, zapraszam serdecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę o 16:30! Będę też tam ja osobiście, mam nadzieję że pójdzie za ładną kwotę, cena wywoławcza to 30 zł :)
A wy, robiłyście coś dla WOŚP w tym roku?

3 komentarze:

  1. Wygląda cudownie i oby znalazł się kasiasty nabywca. :D Ja jak się szybko ogarnę dorzucę się do licytacji na allegro, bo zapomniałam o biżuteryjkach dla WOŚP i o medeliniakach zresztą też. :V

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie,
    Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)