niedziela, 2 października 2011

Ankieta

Więc tak - zamieściłam ankietę o tym , co mam zorganizować na blogu . Miło by było gdybyście zagłosowali . Pewnie większość postawi na candy , ale może się mylę :)

4 komentarze:

 1. co ty w ogóle odwalasz dziewczyno? zero własnej inicjatywy i pomysłow! większośc pomysłow zwalasz choćby do Tynki i Natajki, nawet nazwy sobie dajesz te same... Tynka zrobiła motyw z pajkąkami-ty tez. Tynka zrobiła kolczyki dynie-ty tak samo. Natajka zrobiła pierscionek z miseczką z truskawkami-zwaliłas dosłownie to samo, Natajka zrobiła pierścionek z donutami na talerzyku-ty tez, nawet nazwe tą samą dałas weź sie zastanow i skończ zwalać od innych! sama rusz głową, jeszcze domagadsz sie pomysłow od innych a może tak w końcu sama cos wymyslisz od siebie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekhm . Drogi anonimie, po pierwsze może powiesz kim jesteś ? Bo wiesz, tak głupio rozmawiać nie wiedząc z kim. A po drugie to jeszcze NIGDY nie zrobiłam nic żywcem zgapionego od kogoś innego. Tylko inspiruję się nimi, bo wiem jak to jest głupio - kiedyś też ktoś żywcem zwalił mój pomysł ale nic nie mówiłam. A Tynka, Natajka to moim zdaniem mistrzynie modeliny i tyle Ci powiem. A co do postu , to zmieniłam żeby nikt się do mnie nie doczepiał "że nie mam inicjatywy i pomysłów".
  Nie chce mi się pisać do osób takich jak ty, może pokaż co ty stworzyłaś ? Na pewno będzie to niepowtarzalne i wgl najlepsze . ;P
  Pozdrawiam i życzę jak najlepiej . Olcikk

  OdpowiedzUsuń
 3. o kurde, ale mam adwokata:P chętnie sama dowiedziałabym się kimże on jest:P tak się składa, że jak mi się zachce to SAMA będę dochodzić własnych praw i roszczeń co do swoich patentów;] ehh... ludzie są dziwni. Pozdrowionka Olu:*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)